شبکه های اجتماعی

با این اصول پولدار شوید!

  • 18 خرداد 1397
  • 1194
  • 0

ورود تو دوست خوبم را به برنامه الان وقتشه تبریک می گویم.

در این قسمت از برنامه موفقیت الان وقتشه قصد دارم به تو اصولی را آموزش دهم که به وسیله آنها پولدار شوی و با تو درباره تکنیک‌هایی برای افزایش و مدیریت پول صحبت خواهم کرد. روی صحبت من با کسانی است که خودشان با تلاش خودشان و از راه صحیح پولدار شده‌اند یا قصد دارند که پولدار بشوند. می‌خواهم مهمترین قوانین ثروتمند شدن را با تو دوست خوبم در میان بگذارم. در این ویدیو 10 قانون را برای موفقیت تو در این زمینه توضیح داده‌ام که اجرای آن‌ها می‌تواند تو را در این مسیر یاری کند. با من همراه باش.

قانون اول: دوست من ابتدا باورهای غلط خود را در زمینه پول و افراد ثروتمند در ذهنت اصلاح کن. چون باورهای غلط تو در این مورد باعث می‌شود پول از زندگی تو دور گردد.

قانون دوم: بدان که مهمتر از پولدار شدن و افزایش سرمایه، یادگیری توانایی مدیریت پول است. زیرا اگر راه و روش مدیریت آن را بلد نباشی و دائم به فکر این باشی که میلیارد شوی به موفقیتی که شایسته تو است نمی‌رسی. همیشه مراحل پولدار شدن را در ذهنت گام به گام ثبت کن.

قانون سوم: دوست من پول همیشه تمایل دارد که در حرکت باشد. پس پول و سرمایه تو باید همیشه در گردش باشد ولی به این نکته توجه کن که برای این منظور هر ریسک و هر کاری را بدون تحقیق قبول نکنی.

قانون چهارم: همیشه سعی کن ثروتمند باشی نه اینکه فقط ظاهر ثروتمندی داشته باشی.

قانون پنجم: همیشه سطح خودت را بدان و بررسی کن در قبال پولی که دریافت می‌نمایی چه میزان ساعت کاری باید صرف کنی و چه میزان خدماتی باید ارائه بدهی.

قانون ششم: اگر می‌خواهی ثروتمند شوی برای ساخت باورهای ذهنی درست و یادگیری استراتژی‌های بیزینس، وقت بگذار و به روز باش. کتاب بخوان، تحقیق کن و.....

قانون هفتم: با افراد که خودشان پولدار شده‌اند و میلیونرهای خودساخته هستند دوست بشو.

قانون هشتم: ....

قانون نهم: ....

قانون دهم: ....

دوست من برای ادامه این بحث از تو دعوت می‌کنم با من همراه باشی و ویدیو زیر را دانلود نمایی و با دقت تماشا کنی. این ویدیو به صورت رایگان در اختیار تو قرار گرفته است...


سپاس از همراهی شما، همیشه مثل امروز موفق باشید.

بعد از تماشا ویدیو لطفا نظر خود را در همین قسمت کامنت بگذارید و موفقیت خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

دوستدار شما حسین عزت خواه مدرس موفقیت و کارآفرینی و آموزش فروش در آمازون

http://kasbokareonline.com/images/icons/small/ind.png

رایگان دانلود کنید ...


با این اصول پولدار شوید!
با این اصول پولدار شوید!

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

کلمات کلیدی
اصول پولدار شدن

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh