شبکه های اجتماعی

شخصیت قوی بهتر است یا ...

  • 18 خرداد 1397
  • 1052
  • 0

دورد به تو دوست خوبم

امیدوارم شاد و خوشحال باشید

آیا می‌دانستید آنچه در موفقیت از هر چیزی مهم‌تر است فقط و فقط شخصیت خود شما می‌باشد؟

همگی ما می دانیم در زندگی هر کسی حتی موفق‌ترین افراد اتفاقات خوب و بد توأم با هم رخ می‌دهند و کسی مستثنی نیست ولی آنچه اهمیت دارد و آنچه افراد موفق و قوی را از بقیه مستثنی می‌نماید درواقع عکس العمل آن‌ها نسبت به این اتفاقات، و تصمیم آن‌ها نسبت به این اتفاقات است. این که تصمیم بگیرند تمرکز خود را روی این حوادث و اتفاقات ناخوشایند بگذارند و تمام انرژی و زمان خود را صرف فکر کردن و بسط دادن آن‌ها نمایند یا از آن‌ها گذر کنند و انرژی و زمان خود را صرف تمرکز و گسترش شادی‌ها و خوشحالی‌های زندگی خود نمایند.

دوستان عزیز به طور کلی می‌توان گفت دو طرز فکر درباره موفقیت بین افراد رایج است:

طرز فکر اول این است که ذهن خود را نسبت به تمام ورودی‌های منفی اعم از افکار، افراد، اتفاقات و.... کاملاً کنترل و ایزوله نماییم و اجازه ندهیم هیچ ورودی منفی وارد ذهن ما گردد. این طرز فکر و روش الزاماً روش نادرست و بدی نیست ولی روش خوبی هم نیست چرا که به ما کمکی در زمینه ساخت شخصیت قوی نمی‌کند تا هنگام مواجه شدن با اتفاقات پیش بینی نشده و ناگوار بتوانیم مقاومت کنیم و سربلند بیرون بیاییم.

طرز فکر دوم این می‌باشد که از خود یک شخصیت قوی و محکم بسازیم که در صورت مواجه شدن با اتفاقات بد بتوانیم قوی باشیم و خود را نبازیم و دائم به خود یادآوری نماییم که خیلی از مسائل و اتفاقات اصلاً در اختیار من نیستند و هر آن ممکن است اتفاق بیفتند.

به شما دوستان عزیزم پیشنهاد می‌کنم برای شروع هر چند وقت یک بار یکی از کارهایی که در ذهن شما سخت تلقی می‌شوند را انجام دهید تا بتوانید خود را در شرایط سخت هم آزمایش کنید و شخصیت خود را هر روز قوی‌تر از قبل نمایید.

همراهان عزیز من برای ادامه این مبحث از شما دعوت می‌نمایم با من همراه شوید و ویدیو زیر را دانلود کنید و با دقت تماشا کنید. این ویدیو به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است.

بعد از تماشا ویدیو لطفا نظر خود را در همین قسمت کامنت بگذارید و موفقیت خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

همیشه مثل امروز موفق باشید .

http://kasbokareonline.com/images/icons/small/ind.png

رایگان دانلود کنید ...


شخصیت قوی بهتر است یا ...
شخصیت قوی بهتر است یا ...

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

کلمات کلیدی
شخصیت

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh